Baby G humb një person të dashur të familjes! Këngëtarja me dedikim prekës.. (FOTO) – AlpeGossip
Baby G humb një person të dashur të familjes! Këngëtarja me dedikim prekës.. (FOTO)

Baby G humb një person të dashur të familjes! Këngëtarja me dedikim prekës.. (FOTO)

Baby G është një nga këngëaret më të pëlqyera, por edhe më të komentuara, veçmas për paraqitjet skenike, shkruan Indeksonline.
Këngëtarja e cila ka ditë që ka udhëtuar drejt Amerikës, ka marr një lajm aspak të mirë.

Një person i afërt, saktësisht gjyshi i sa ka ndërruar jetë. Ndërsa këngëtarja ka bërë një dedikim prekës në rrjetin e saj social Instagram.

Këto janë fjalët e saj:

“Jam shumë e pikëlluar. U prefsh në paqe gjys. Do të jesh gjithmonë një nga personat më të rëndësishëm të jetës sime dhe dikush që gjithnjë kam dashur ta bëj të ndihet krenar. Të dua dhe do të dua gjithmonë. Jam e përmbushur që kam folur me ty sot para se të shkosh. Të dua shumë mbreti im. Do të më mungosh”.