DO TA ADHURONI/ Vipe-t iu tregojn aksesorin më “must have” për sezonin e vjeshtës: Nga Marina Vjollca tek…(FOTO) – AlpeGossip
DO TA ADHURONI/ Vipe-t iu tregojn aksesorin më “must have” për sezonin e vjeshtës: Nga Marina Vjollca tek…(FOTO)

DO TA ADHURONI/ Vipe-t iu tregojn aksesorin më “must have” për sezonin e vjeshtës: Nga Marina Vjollca tek…(FOTO)

Një ndër aksesorët më të rëndësishëm për pamjen tonë janë edhe syzet dhe personazhet duket se janë të fiksuar pasi nuk dalin asnjëher në daljet publike pa to.

Nga “aviator” te ato “eye cat” ishin format që u preferuan në sezonin veror dhe vazhdojnë akoma të jenë trend. Tendenca më e re janë syzet me zinxhir,të cilat po bëjnë namin në rrjetet sociale.Zinxhiri mund të kombinohet me çdo stil veshje dhe çdo form fytyre.

Ne iu njohim me femrat më seksi të showbizit shqiptar që e kthyen këtë aksesoor në një “must have” për garderobën.

Marina Vjollca

Armina Mevlani

Jonida Maliqi

Lori Hoxha

/AlpeNews.al