KËRCËNIMET DHE SHERRI ME NOIZYN/ Blero i penduar: Ishte faji im – AlpeGossip
KËRCËNIMET DHE SHERRI ME NOIZYN/ Blero i penduar: Ishte faji im

KËRCËNIMET DHE SHERRI ME NOIZYN/ Blero i penduar: Ishte faji im

I ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’ në RTV Ora, kengetari shume i dashur per publikun, Blero ka kujtuar një nga ngjarjet që bëri bujë vite më parë në mediat shqiptare, sherrin me Noizyn.

Biseda mes tyre me kercenime, është përmendur në emision nga moderatorja Ester Bylyku dhe Blero la të kuptohet, se gjërat mes tij dhe Noizy, më në fund janë zgjedhur.

Ester Bylyku: Vite më parë, ti dhe Noizy keni patur një zënkë në telefon. Çfarë ndodhi më pas? Jeni takuar për të sqaruar gjërat?

Blero: Po, jemi takuar. Ishte faji im. Unë e nisa. Jemi takuar dhe e kemi sqaruar, kemi bërë edhe një turne në New York.