PO ME KËTË Ç’PATI? Don Xhoni refuzon publikisht Rina Balajn (FOTO) – AlpeGossip
PO ME KËTË Ç’PATI? Don Xhoni refuzon publikisht Rina Balajn (FOTO)

PO ME KËTË Ç’PATI? Don Xhoni refuzon publikisht Rina Balajn (FOTO)

Don Xhoni ishte mbremjen e sotme një ndër të ftuarit në puntatën e dytë të emisionit “Shiko Kush LUAN”. Reperi u be pjese e sfides “Paintball”, ku u vendos ne veshtiresi me pyetjet.

Para se të merrte “armën” e “Paintball”, reperi tregoi se me asnjë nga personazhet në fjalë nuk ka asnjë konflikt personal.

Një ndër pyetjet gjatë sfidës ishte se cilës nga vajzave artiste në tabelë do i refuzonte një bashkëpunim dhe Don Xhoni zgjodhi Rinen.

Zgjedhja e reperit e ka habitur publikun pasi nuk dihet deri me tani qe Doni dhe Rina te kene patur ndonje armiqesi. Por mesa duket Rina eshte reperja shqiptare që Don-i e pëlqen më pak se vajzat e tjera.