Brenda 27-vjetorit të Arminës, dhurata, lule dhe jo vetëm! – AlpeGossip
Brenda 27-vjetorit të Arminës, dhurata, lule dhe jo vetëm!

Brenda 27-vjetorit të Arminës, dhurata, lule dhe jo vetëm!

Blogerja Armina Mevlani ka festuar mbrëmjen që lamë pas 27-vjetorin e lindjes.
Ajo ka publikuar në rrjete sociale pjesë nga festa e saj e ditëlindjes në të cilën kishte ftuar miq e të afërm. Tema e ditëlindjes së Arminës ishin vitet 90-të dhe bukuroshja ishte veshur me një fustan të shkurtër mjaft seksi.

Armina ka treguar pjesë nga festa por edhe nga lulet e shumta dhe dhuratat që ka marrë. Nuk ka munguar edhe një foto mjaft romantike me Shkëlzen Berishën, partnerin e saj ku janë shfaqur më të dashuruar se kurrë.