“SI MUND TË JEM E QETË”/ Kida “SHPËRTHEN” në rrjetet sociale (FOTO) – AlpeGossip
“SI MUND TË JEM E QETË”/ Kida “SHPËRTHEN” në rrjetet sociale (FOTO)

“SI MUND TË JEM E QETË”/ Kida “SHPËRTHEN” në rrjetet sociale (FOTO)

Muzikën e ka marrë shumë seriozisht. Ka pak ditë që ka lansuar këngën e re, e cila tani është në mesin e këngëve më të dëgjuara të momentit në vend.

Pas kësaj, Kida përmes një postimi në Instagram, ka bërë të ditur se shumë shpejt lanson këngën e re dhe mezi pret që fansat ta dëgjojnë atë. “Ata më thanë të jem e qetë, por si mund të jetë dikush i qetë në një situatë sikur kjo? Mezi pres ta dëgjoni këngën e radhës…”, ka shkruar Kida.

Kujtojmë se “Mall” ka marrë afro 3 milionë klikime në kanalin YouTube.

Image