Vendet më të çuditshme ku çiftet janë kapur duke bërë seks në publik, nga dera e komshiut deri... - AlpeGossip
Vendet më të çuditshme ku çiftet janë kapur duke bërë seks në publik, nga dera e komshiut deri…

Vendet më të çuditshme ku çiftet janë kapur duke bërë seks në publik, nga dera e komshiut deri…

Të bësh seks në publik është një veprim që haset shpesh, ose ndoshta tani në epokën dixhitale është më i dukshëm, pasi të gjithë kanë mundësi ta konstatojnë duke nxjerrë smartofonët e tyre për të filmuar.
Para disa kohësh një grua 48-vjeçare është arrestuar, pasi po i bënte seks oral një 28-vjeçari gjatë një fluturimi me avion dhe me sa duket pasagjerët ishin bezdisur tepër nga kjo gjë.

Për disa njerëz është “e drejtë” që të ushtrojnë aktivitetin seksual ku të duan, por jo gjithmonë shkon ashtu siç mund ta kishin menduar.

Këtu janë disa nga vendet më të çuditshme publike ku njerëzit kanë vendosur të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Tavolinë gatimi në Fast-Food:

Një kamera mbikëqyrëse ka kapur një çift anglez që kryente marrëdhënie seksuale sipër tavolinës në një fast-food, teksa të tjerët prisnin ushqimin e tyre. Të dy shpëtuan nga burgu, por iu dha urdhri i komunitetit 12-mujor dhe një mbikëqyrje gjashtë mujore që i ndalon ata të largohen nga shtëpia në mes të orës 7:00. deri në orën 7 të mëngjesit.

Kopsht i hapur bari të një familjeje:

Një e sapomartuar u arrestua pasi u kap duke kryer seks tresh në mes të ditës me dy kolegët e saj.

Librari publike:

Një çift i martuar jo vetëm që filmuan veten duke bërë seks në një bibliotekë publike, por edhe në një dyqan hamburgerësh. Pasi policët morën një raport të “veprimtarisë së shthurur” në bibliotekën publike, ata zbuluan se çifti kishte një faqe PornHub, ku u postuan mbi 160 video të qarta.

Parku publik i një banke:

Një çift që kishte marrëdhënie seksuale në një park banke ishte filmuar në mes të ditës duke kryer seks dhe videoja ishte ngarkuar në Snapchat, ku gruaja dukej e zhveshur nga mesi e poshtë dhe e ulur në prehrin e një burri.

Panairi i shtetit:

Një mundës dhe ish-bashkëshortja e tij i dhanë një shfaqje të nxehtë vizitorëve të Panairit të Shtetit të Wisconsin-it. Ata u morën menjëherë dhe u arrestuan.

Platforma pritëse në një stacion hekurudhor:

Një burrë u kap duke bërë seks me një grua në një platformë të stacionit hekurudhor në Londër. Videoja zgjati vetëm 90 sekonda, por çifti u ndëshkua nga autoritet.

Banjo lokali:

Një grua dhe një i ri janë kapur duke bërë seks brenda banjos së një lokali dhe ajo që i tradhtoi ishte zhurma e madhe. . Ata u arrestuan dhe u akuzuan për dy vepra penale që kishin shkelur.

Pranë derës së fqinjit:

Para pak kohësh dy persona u filmuan në Kamëz duke kryer seks në mes të ditës dhe rrugës, m’u përpara portës së oborrit të një familjeje tjetër.