PROVOJENI! Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha çifteve – AlpeGossip
PROVOJENI! Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha çifteve

PROVOJENI! Pozicioni i ri intim për Shën Valentin, po iu rekomandohet të gjitha çifteve

Po provoni një pozicion të ri seksual për ditën e Shën Valentinit? Pozicioni ‘sanduiç’ mund t’iu ndihmojë.
Dita e Shën Valentinit mund të jetë vetëm disa ditë larg, por pse të mos e festoni javën e dashurisë me një pozicion të ri në shtrat, transmeton lajmi.net.

Tentimi i pozitave të ndryshme seksuale është një mënyrë e mirë për të rigjallëruar pasionin në marrëdhënie seksuale.

Sipas ekspertit të marrëdhënieve Sammi Cole, pozicioni i seksit ‘sanduiç’ është i jashtëzakonshëm nëse jeni duke kërkuar një pozicion më të ngushtë dhe më të pëlqyeshëm.

Për ta praktikuar pozicionin, juve iu duhet të shtriheni me partnerin mbi ju, ndërsa ai penetron nga mbrapa.

Më pas, mbani këmbët e mbyllura së bashku me të tij, kështu që mund të qëndrojnë jashtë këmbëve tua.

Ky truk e bën këtë pozicion më emocionuese meqenëse krijoni intimitet ende më shumë përmes këmbëve.