PA FJALË NGA KOMPLIMENTI I DJALIT SEXY/ Oriola Marashi: Q* m’ka bo… (FOTO) – AlpeGossip
PA FJALË NGA KOMPLIMENTI I DJALIT SEXY/ Oriola Marashi: Q* m’ka bo… (FOTO)

PA FJALË NGA KOMPLIMENTI I DJALIT SEXY/ Oriola Marashi: Q* m’ka bo… (FOTO)

Oriola Marashi listohet ndër femrat më sexy dhe më simpatike mes modeleve shqiptare.

Ndërsa fotografi Endrit Mërtiri, njëkohësisht miku i saj e ka çuar në krye të listës.

Krah një foto ai shkruan: “më e bukura e botës, të dua”.

Oriola e lumtur dhe e befasuar e ka ripostuar postimin e fotografit.

“QR, m’ka bo kompliment. Të dua miku im”,- ka shkruar Oriola në foton e saj.