MISS SERBIA “fiksohet” pas reperit SHQIPTAR/ Shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! (FOTO) – AlpeGossip
MISS SERBIA “fiksohet” pas reperit SHQIPTAR/ Shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! (FOTO)

MISS SERBIA “fiksohet” pas reperit SHQIPTAR/ Shihni çfarë ka bërë, ja si reagon ai! (FOTO)

Majk është një ndër personazhet më të pëlqyer të showbizit shqiptar. Këngët e tij kanë qenë mjaft të suksesshme, duke arritur miliona klikime në YouTube. Reperit të njohur nuk i mungojnë edhe një numër i madh ndjekësish në rrjetet sociale me të cilët ndan imazhe të ndryshme nga përditshmëria e tij, por edhe nga projektet.

E siç duket reperi shqiptar pëlqehet edhe nga Miss Serbia 2018, Irina Jovanka. Kjo e fundit ka publikuar një video në rrjetet sociale ku shfaqet në makinë duke dëgjuar këngën “Malena” të Getoarit dhe Majk e këtë të fundit e ka etiketuar në video.

Si reagoi Majk? Sigurisht që e bëri “repost” në instastoryn e tij.

Image