“Kundër rrymës”/ Me të brendshme dhe pa këpucë Klaudia “arrin” të shtyjë makinën! (FOTO) – AlpeGossip
“Kundër rrymës”/ Me të brendshme dhe pa këpucë Klaudia “arrin” të shtyjë makinën! (FOTO)

“Kundër rrymës”/ Me të brendshme dhe pa këpucë Klaudia “arrin” të shtyjë makinën! (FOTO)

Balerina seksi Klaudia Pepa është gjithë kohës në qendër të vëmendjes. Së fundmi ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto mjaft provokuese ku shfaqet me të brendshme.

Në foto shohim se balerina është pa këpucë, me të brendshme dhe duke shtyrë një makinë.

“Kundër rrymës”,-ka shkruar Klaudia në rrjete sociale.

Kjo është sërish një nga ato foto ku balerina “ka treguar më të mirën e saj”./AlpeNews.al/