NJË YLL I VËRTETË/ Dafina Zeqiri dhe stili i saj UNIK në fotot e reja – AlpeGossip
NJË YLL I VËRTETË/ Dafina Zeqiri dhe stili i saj UNIK në fotot e reja

NJË YLL I VËRTETË/ Dafina Zeqiri dhe stili i saj UNIK në fotot e reja

Dafina Zeqiri ditët e fundit po na lë pafjalë me pamjen e saj fantastike dhe tejet të veçantë. Ajo duket si asnjëherë tjetër me këtë look të ri.

Në videoklipin “Merri Krejt” u suprizuam nga skenat pofesionale dhe të papara ndonjëherë nga VIP-at shqiptarë, por jo vetëm kjo, pamja e Dafinës ishte aq e arrirë dhe unike.

Së fundmi ka publikuar dy foto ku s’di çfarë ti komentosh më parë… Flokët apo sytë? Apo, apo thonjtë të mbuluar në gurë plot shkëlqim? Trende të reja po na sjell këngëtarja teksa duket kaq e bukur. ALPEgossip.al 

View this post on Instagram

Swipe and see…

A post shared by 𝕯 𝖆 𝖋 𝖎 𝖓 𝖆 (@dafina.zeqiri) on