Kejvina ”djeg” INSTAGRAMIN me këtë foto seksi, fansja e quan ”qelbësirë”, ajo i kthehet keq: O gjyshe…(FOTO) – AlpeGossip
Kejvina ”djeg” INSTAGRAMIN me këtë foto seksi, fansja e quan ”qelbësirë”, ajo i kthehet keq: O gjyshe…(FOTO)

Kejvina ”djeg” INSTAGRAMIN me këtë foto seksi, fansja e quan ”qelbësirë”, ajo i kthehet keq: O gjyshe…(FOTO)

Epo nerva i thonë!

Kejvina është një nga femrat më seksi të ekranit shqiptar dhe shumë e komentuar në rrjetet sociale. Velina e “Xing me Ermalin” merr vëmendjen në rrjetet sociale përmes pozave provokuese dhe së fundmi ka postuar një foto në Instagram ku shfaqet shumë seksi në bregdet.

E veshur me një palë bikini të zeza të cilat i nxjerrin në pah linjat e saj të admirueshme, Kejvina ka tërhequr shumë vëmendjen, por sigurisht që nuk mund të mungojnë komentet negative.

Një komentuese e ka ofenduar atë duke e quajtur “qelbësirë e madhe”, por Kejvina nuk ia ka përtuar fare dhe ia kthen: O gjyshe, merru me moshën tënde të keqen”.