“TË PËRSHËNDES AMI”/ Beniada përshëndet moderatoren ndërsa përqafon Ermalin në Big Brother VIP – AlpeGossip
“TË PËRSHËNDES AMI”/ Beniada përshëndet moderatoren ndërsa përqafon Ermalin në Big Brother VIP

“TË PËRSHËNDES AMI”/ Beniada përshëndet moderatoren ndërsa përqafon Ermalin në Big Brother VIP

Të ftuarit specialë në Big Brother VIP kanë sjellë një atmosferë të paparë një natë më parë

Mes humorit dhe batutave tipike të disa prej aktorëve të humorit shqiptar, nuk kanë munguar të qeshurat.

Ndërsa minutat po iknin, të ftuarit specialë duhet të largoheshin nga shtëpia më e famshme në Shqipëri.

Donaldi: Nëse doni të flini këtu, lani këmbët.

Ermal Mamaqi: Duhet të jetë sfidë, unë mezi fle me gruan jo më me 30 veta.

Flori Gjini: Pse ti pse mezi fle me gruan?

Ermal Mamaqi: Gërhet.

Beniada: Të përshëndesim Amiii

Ermal Mamaqi: Po shtyhen njerëzit do dalim tapë sot. e di si po bëhet kështu bëji edhe dy orë prej meje.