FERO MBURRET SI MË I MIRI NË SHQIPËRI/ Trejsi Sejdini ka diçka për t’i thënë, por ai ia la SEEN (FOTO) – AlpeGossip
FERO MBURRET SI MË I MIRI NË SHQIPËRI/ Trejsi Sejdini ka diçka për t’i thënë, por ai ia la SEEN (FOTO)

FERO MBURRET SI MË I MIRI NË SHQIPËRI/ Trejsi Sejdini ka diçka për t’i thënë, por ai ia la SEEN (FOTO)

Fero arriti të kthehej në një nga reperët më të njohur për brezin e ri në një kohë fare të shkurtër. Jo vetëm për këngët, por ai është komentuar shpesh edhe për jetën private dhe përplasjet me reperët e tjerë. Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale ku publikon foto e video të ndryshme nga përditshmëria e tij, por edhe nga profesioni. Fero ka publikuar së fundmi një video ku ishte i ftuar në një radio dhe bëri Freestyle, ndërkohë që shkroi: “Reperi më i mirë aktual shqiptar, unë dhe vetja ime”

Siç duket kjo video i ka pëlqyer shumë Trejsi Sejdinit dhe e ka demonstuar me këto emoji që i ka dërguar, pikërisht zemra dhe flakë. Mirëpo Fero nuk ka reaguar ndaj këtij komenti pasi me siguri se ka vënë re. Kujtojmë që më parë ajo ka marrë pjesë në klipin e tij Gang Gang.