ÇFARË I BËRI FYTYRËS/ Roza Lati transformohet në pamje dhe nuk njihet më (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË I BËRI FYTYRËS/ Roza Lati transformohet në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

ÇFARË I BËRI FYTYRËS/ Roza Lati transformohet në pamje dhe nuk njihet më (FOTO)

Roza Lati është padyshim një nga moderatoret më të komentuara në media e rrjete sociale, jo vetëm për anën profesionale, jetën private, por edhe për faktin që flet pa dorashka.
Roza njihet edhe si një ndër moderatoret që eksperimenton shpesh me pamjen e jashtme, por ndryshimi i fundit do t’ju habisë të gjithëve. Moderatorja ka postuar pak më parë në Instagram një kolazh me foto ku shfaqet e maskuar si fallxhore.

Me flokë gri, shami në kokë, me veshje tipike të fallxhoreve dhe me filxhan në dorë, Roza i ka lënë ndjekësit gojë hapur.

Ky transformim i moderatores nuk ka qënë pa qëllim pasi kështu ajo do shfaqet në puntatën e rradhës të emisionit “Why not”.