Qarkulluan fjalë se Anaid Kaloti ishte në një me Sara Kolamin! Reagon për herë të parë fituesi i Big Brother (VIDEO) – AlpeGossip
Qarkulluan fjalë se Anaid Kaloti ishte në një me Sara Kolamin! Reagon për herë të parë fituesi i Big Brother (VIDEO)

Qarkulluan fjalë se Anaid Kaloti ishte në një me Sara Kolamin! Reagon për herë të parë fituesi i Big Brother (VIDEO)

Para disa kohësh qarkulluan fjalë se fituesi i “Big Brother Albania 6” ishte në një lidhje me moderatoren bukuroshe të IN Tv, Sara Kolami.

Mesa duket këto thashetheme paskan qenë të pavërteta dhe këtë gjë e tha vetë Anajdi në emisionin më të ri sportiv në IN TV, “Adrenalinë”.

Anajd Kaloti u shpreh se këto thashetheme nuk janë aspak të vërteta, pra çdo gjë është keqkuptuar.

“Ne nuk kemi asgjë! Na kanë parë tek një festë lodrash që ka organizuar bashkia e Tiranës, shkuam thjeshtë për të vizituar, ishim një grup miqsh”, është shprehur fituesi i “BBA 6”.

Për më shuam ndiqni videon e mëposhtme: