ÇFARË PO NDODH? Luana Vjollca nuk merr pjesë në festënn e ditëlindjes së Fifit (VIDEO) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Luana Vjollca nuk merr pjesë në festënn e ditëlindjes së Fifit (VIDEO)

ÇFARË PO NDODH? Luana Vjollca nuk merr pjesë në festënn e ditëlindjes së Fifit (VIDEO)

Të gjithë e dimë se prej kohësh, këngëtarja e njohur Fifi dhe moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca, kanë shoqëri të mirë me njëra-tjetrën.

Gjatë sezoneve të emisionit të Luanës, “Shiko Kush Luan”, Fifi na ka shoqëruar me performancat e saj muzikore dhe jo vetëm në rrjete sociale por edhe në ekran, ato ia kanë shprehur shpesh dashurinë njëra-tjetrës.

Fifi dhe Luana ishin shoqe për kokë, ndaj do të ishte e llogjikshme që nëse s’i kishte bërë një urim publik, Luana të ishte të paktën e pranishme në festën e ditëlindjes së Fifit.

Mirëpo, “Iconstyle.al” vuri re se moderatorja s’bëri asnjë nga këto.

Fifi festoi mbrëmë 27 vjetorin me miq të shumtë e personazhe VIP, por Luana s’u duk gjëkundi. (Kliko)

VIDEO

Dy vajzat vazhdojnë ta ndjekin njëra-tjetrën në rrjete sociale por nëse më parë s’ndalonin dedikimet e bukura publike,por për ditëlindjen e Fifit moderatorja heshti.

Kjo na bëri të dyshojmë se mes tyre mund të ketë pasur ndonjë keqkuptim që mund të ketë prishur paska marrëdhënien, mirëpo ende nuk dihet çfarë.

As Fifi dhe as Luana s’kanë reaguar lidhur me këtë temë, teksa ne jemi të gjithë sy e veshë për të mësuar ç’bëhet me dy vajzat që publiku i ka kaq shumë përzemër.