Fustan apo këmishë nate! Eni Koçi “çmend” fansat me pozat e fundit – AlpeGossip
Fustan apo këmishë nate! Eni Koçi “çmend” fansat me pozat e fundit

Fustan apo këmishë nate! Eni Koçi “çmend” fansat me pozat e fundit

Jemi mësuar ta shohim teksa reklamon fustanet elegante, por Eni Koçi nuk mund të ishte më e zjarrtë se kaq…

Këngëtarja ka pozuar teksa mban veshur një fustan shumë interesant që i nxjerr në pah linjat e saj perfekte.

Eni duket se ka mjaftueshëm vetëbesim për të mbajtur veshur këtë fustan. Dhe më parë ajo ka treguar se nuk i mungon guximi.