MOZZIK BLEN MAKINË SUPER LUKSOZE/ Kjo është “bisha” e re e tij (FOTO) – AlpeGossip
MOZZIK BLEN MAKINË SUPER LUKSOZE/ Kjo është “bisha” e re e tij (FOTO)

MOZZIK BLEN MAKINË SUPER LUKSOZE/ Kjo është “bisha” e re e tij (FOTO)

Mozzik ka arritur të përfitojë mjaft shumë nga karriera e tij muzikore dhe ka vendosur që me to të realizojë investime.

Kështu, ai në llogarinë personale, Instagram ndau një fotografi me ndjekësit teksa tregon se ka blerë një makinë luksoze.

“Mirë se erdhe në familjen tonë makina ime e re”, shkruan ai ku shihet se ka blerë makinë të tipit “Range Rover”.