KËNGËTARI I NJOHUR PUTH NË BUZË FANSEN NË SKENË/ Ja video që i ka shokuar të gjithë – AlpeGossip
KËNGËTARI I NJOHUR PUTH NË BUZË FANSEN NË SKENË/ Ja video që i ka shokuar të gjithë

KËNGËTARI I NJOHUR PUTH NË BUZË FANSEN NË SKENË/ Ja video që i ka shokuar të gjithë

  Në një koncert të fundit të këngëtarit të njohur ka ndodhur diçka që i ka shokuar të gjithë.
 Enrique Iglesias kishte performuar para dy ditësh në Ukrainë dhe numri i fansave që kanë shkuar për ta ndjekur ishte i madh.

Atmosfera shihej në disa video të publikuara nga vetë ai në Instagram, mirëpo fansave mund t’ju ketë ikur një super detaj.

Sot DailyMail e ka publikuar momentin ku 43 vjeçari është kapur “mat” nga kamerat duke u puthur me pasion me fansen.