GJITHNJË BJONDE POR ME NDËRHYRJE/ Shihni sa ka ndryshuar Marina Vjollca pas operacioneve plastike (FOTO) – AlpeGossip
GJITHNJË BJONDE POR ME NDËRHYRJE/ Shihni sa ka ndryshuar Marina Vjollca pas operacioneve plastike (FOTO)

GJITHNJË BJONDE POR ME NDËRHYRJE/ Shihni sa ka ndryshuar Marina Vjollca pas operacioneve plastike (FOTO)

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të njohura e më të përfolura. Ajo ka vite që është pjesë e ekranit shqiptar dhe, pavarësisht faktit se u shkëput një periudhë kohe nga televizioni ajo ka lajmëruar rikthimin së shpejti me një projekt të ri.

Gjatë gjithë kohës e bukur dhe në formë, Marina ja del gjithmonë të tërheqi vëmendjen e të gjithëve. Edhe pse tani ajo duket kështu dhe gjithmonë komentohet për pamjen e saj, moderatorja nuk ka patur gjithmonë këtë paraqitje.

Ne jemi mësuar ta shohim Marinën që shumë vite më parë kur ajo ishte në fillim të karrierës së saj, kështuqë fare lehtë mund të kuptojmë se ka patur një ndryshim në pamjen e saj dhe kjo falë operacioneve plastike, të paktën kështu dyshojmë sepse nuk ka asnjë deklaratë nga ana e Marinës që e vërteton këtë gjë.

Në krahasimin e fotove mund të vëmë re se buzët e Marinës tani janë më të plota e të fryra, ndërsa mollëzat pak më të ngritura. Gjithsesi këto vazhdojnë të mbeten dyshime deri në momentin që do të pranohen nga vetë ajo… /AlpeGossip.al