Gëzim në familjen Hoxha/ Ami ka diçka për të thënë (FOTO) – AlpeGossip
Gëzim në familjen Hoxha/ Ami ka diçka për të thënë (FOTO)

Gëzim në familjen Hoxha/ Ami ka diçka për të thënë (FOTO)

 

Sot është një ditë gëzimi në familjen Hoxha.
Presidentja e Top Media, Vjollca Hoxha feston ditëlindejn dhe këtë detaj të familjes e ka zbuluar Lori.

Me një tortë të zgjedhur me mjaft kujdes Lori i ka uruar të ëmës ditën e lindjes.
‘Për aq kohë që ti je duke qeshur ne të gjithë do të jemi në rregull. Gëzuar mam’- shkruan Lori krah tortës të zgjedhur me shumë shije.

Menjëherë kanë vërshuar urimet dhe në mesin e tyre nuk mund të mungonte dhe një urim nga një prej moderatoreve të Top Channel, Amarda Toska.

‘Si kjo dite cdo dite e vitit! Paci vetem festa ne familjen tuaj te bukur.Gezuar mamit!’ shkruan Amin ë komentin e saj krah fotos së publikuar nga Lori