Vjollca Hoxha feston ditëlindjen: Lori e uron me fjalët më prekëse - AlpeGossip
Vjollca Hoxha feston ditëlindjen: Lori e uron me fjalët më prekëse

Vjollca Hoxha feston ditëlindjen: Lori e uron me fjalët më prekëse

Aksionerja e gjigandit mediatik “Top Media”, Vjollca Hoxha, ditën e sotme eston ditëlindjen dhe ashtu si vitet e shkuara, nuk mund të mungonte një urim publik i ndjerë nga vajza e saj e madhe, Lori Hoxha.

Në një postim në Instagram, Lori ka publikuar tortën mahnitëse me trëndafila që kishte përgatitur për të ëmën dhe në përshkrimin e fotos, i ka bërë asaj urimin.

“Për sa kohë ti të jesh duke qeshur, ne të gjithë do të jemi në rregull. Gëzuar mam!”-i ka shkruar Lori së ëmës, me të cilën, siç e tregon vazhdimisht, ka një marrëdhënie tepër të fortë.