SURPRIZË/ Emisioni më i ri në “Top Channel” është gati për të nisur dhe sapo pamë promon – AlpeGossip
SURPRIZË/ Emisioni më i ri në “Top Channel” është gati për të nisur dhe sapo pamë promon

SURPRIZË/ Emisioni më i ri në “Top Channel” është gati për të nisur dhe sapo pamë promon

Emisioni i talenteve të reja “Top Talent 2” do të rikthehet shumë shpejt në ekranin e Top Channel.

Promoja e spektaklit është bërë publike dhe në të konfirmohet edhe njëherë tjetër se moderatore do të jetë këngëtarja Eneda Tarifa.

Kjo nuk është hera e parë që Tarifa drejton një emision, pasi më herët ajo ka moderuar për vite me radhë emisionin e humorit “Portokalli”.

Emra të tjerë që do i bashkohen garës televizive per talente, siç bëhet e ditur edhe nga promoja, do të jenë Eno Popi, Muhamet Veliu, Bieta Sulo, Salsano Rapi dhe Elona Duro.