PUBLIKOI KËNGËN E RE DHE ENCËS “NUK PO JA HAN” PËR NJERI/ Kjo vajzë bën vetëm HITE (VIDEO) – AlpeGossip
PUBLIKOI KËNGËN E RE DHE ENCËS “NUK PO JA HAN” PËR NJERI/ Kjo vajzë bën vetëm HITE (VIDEO)

PUBLIKOI KËNGËN E RE DHE ENCËS “NUK PO JA HAN” PËR NJERI/ Kjo vajzë bën vetëm HITE (VIDEO)

Mbrëmjen e djeshme Enca dhe Don Phenom lançuan këngën e shumëpritur të shoqëruar me një super videoklip. Në të Enca shfaqej shumë seksi dhe do t’ua “heqi trurin” të gjithëve që do e shohin.

Kënga pritet të jetë një hit i vërtetë dhe do “shpërthejë” clubet e Shqipërisë e më gjerë.

Encës “Nuk Po i Han” për anjë nga kritikat që i bëhen dhe po vazhdon të shijojë suksesin e saj.

Videoklipi i “Vajzës së hiteve” ka disa të veçanta çka e bëjnë më të pëlqyer dhe të suksesshëm në syrin e publikut.

1.Kënga i dedikohet të gjithë kolegëve “armiq” që dy këngëtarët kanë.

2. Dikur Enca ka qenë pjesë e grupit “OTR” dhe mike e ngushtë e Noizyt ndërsa tashmë ajo bashkëpunon me rivalin e tij nga “TBA”.

Një lëvizje “e zgjuar” nga Enca!

3. Videoklipi realizohet me në fokus “Lojën e Shahut”. Për të gjithë ju që nuk po arrini t’ja gjeni kuptimin , kjo simbolizon që Enca është “Mbretëresha e Lojës.

4.Në këtë videoklip Enca tregon edhe një herë se përveç muzikës është e update-uar shumë edhe me tendecat më të fundit të modës.
Veshjet shumëngjyrëshe e bëjnë akoma më të veçantë projektin e Encës. Fustani jeshil është gjetja më “in” e momentit. Këngëtarja tregon mjaft mirë aftësitë në kombinim.

5. Në një bashkëpunim , është shumë ë rëndësishmë që partnerët të shkojnë mirë më njëri tjetrin. Pa dyshim mund të themi se Enca dhe Don Phenom ja kanë dalë! Ata shkëlqejnë pranë njëri tjetrit dhe me artin që bëjnë.

Më poshtë mund të ndiqni videon e plotë si dhe tekstin e këngës.

Shikim të mbarë!

I kom merzit pak,
Se kan prit qe t’kthena prap,
U kan lodh pak,
Kan menu qe Imma stop,
I can’t do that,
So I’m ëinning edhe ti ishe murret
(2X)

[Don Phenom:]
Kan menu qe i kam marr lek prej qiellit,
I kam hi lojes krejt tjeter niveli,
Krejt e din jam ma i miri prej krejtve,
Perandori me krenat e mretve,

Zemer do mu dridh for a real G,
I don’t give a f**k you don’t feel me,
Mbretneshen me veti,
Sdi a do na knojn deri tdit kiameti,

[Enca:]
Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh** about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han,

Meet me in the club,
Meet me in the street,
If you got beef,
B***h ëe can meet,
Ëhat you gonna do?
You gonna take a pic??
Got these haters man riding on my d**k,
Un ja kom nis kur skam pas asigjo,
Made it to the top,
Ti hala je tu pa,
Mu sem vyn dashnor per me mrri ktu ktu ku jam,

[Don Phenom:]
Yo Ruensa, Yo Ruensa,
Yeah hajde rri pran ëith a Gangster,
Ska konkurenca,
Dihet prezenca,
Shum influenca,
Phenom and Enca,
Kur ta nijn kyt kong kan mu djeg prej inatit,
I am the Don i kom thon nuk jan gati,
Krejt gocat shqiptare tu dridh tëerkirate,
Kjo goca shum hot e ka stilin pikante,

[Enca:]
Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh** about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han,

[Don Phenom:]
Mos u nal na na na na na,
Ëho on top vetem na na na,
Ëho gon’ rock vetem na na na,
Kush o hot vetem na na na,

[Enca:]
Mos u nal na na na na na,
Ëho on top na na na,
Ëho gon’ rock vetem na na na,
Kush o hot vetem na na na,

Number 1 chick bi**h,
Kujt po i han,
Talk sh*t about me,
Kujt po i han,
See im a bad bi**h,
Kujt po i han,
If you dont like me,
Kujt po i han.