ÇFARË PO NDODH? Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e “Për’puthen +40”, fansat dyshojnë se… – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH? Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e “Për’puthen +40”, fansat dyshojnë se…

ÇFARË PO NDODH? Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e “Për’puthen +40”, fansat dyshojnë se…

Ish-konkurrenti i “Për’puthen”, Princ, ka publikuar në “Instastory” një fotografi të Mevlan Shabës dhe Lindita Bimit, të cilët dukeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin.

Në foton në fjalë, Mevlani dhe ish-konkurrentja e “Për’puthen +40” duken sikur për pak do i japin njëri-tjetrit një puthje.

Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e

“Hahahaha i kapa”, shkruante Princ bashkëngjitur me foton, duke e shoqëruar edhe me emoji që qeshin me lot. Kjo foto ka ngritur menjëherë dyshime te ndjekësit, të cilët mendojnë se ata kanë nisur një romancë.

Nuk dihet nëse Princ e ka publikuar në formën e një shakaje, apo vërtetë po lind diçka mes tyre. Madje edhe vetë Mevlani ka publikuar disa video ku shfaqet së bashku me Linditën, e duken mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e

Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e

Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e

Mevlani “kapet mat” me ish-konkurrenten e