Zaimina flet për sherrin me Rezarta Shkurtën: Ajo reflekton shpejt, gjënë e parë që bën… – AlpeGossip
Zaimina flet për sherrin me Rezarta Shkurtën: Ajo reflekton shpejt, gjënë e parë që bën…

Zaimina flet për sherrin me Rezarta Shkurtën: Ajo reflekton shpejt, gjënë e parë që bën…

E ftuar në emisionin “Xing me Ermalin” këngëtarja Zaimina Vasjari ka folur për herë të parë për zënkën e saj me këngëtaren Rezarta Shkurta.
Ajo u shpreh se siç ndodh me mikeshat e ngushta si ato të dyja kanë dhe debate dhe që kanë qëndruar një kohë pa folur me njëra-tjetrën.

Megjithatë ajo u shpreh se diçka e tillë tani ka kaluar dhe ato janë mirë me njëra-tjetrën