“TENTATIVË E DËSHTUAR”/ U arratisën larg të gjithëve, Bora Zemani dhe Donald Veshaj fotografohen më të afërt se kurrë – AlpeGossip
“TENTATIVË E DËSHTUAR”/ U arratisën larg të gjithëve, Bora Zemani dhe Donald Veshaj fotografohen më të afërt se kurrë

“TENTATIVË E DËSHTUAR”/ U arratisën larg të gjithëve, Bora Zemani dhe Donald Veshaj fotografohen më të afërt se kurrë

Bora Zemani dhe Donald Veshaj, së fundmi janë kapur “mat” duke darkuar në një restorant në Prishtinë. Ndonëse bënë një tentativë për tu fshehur duke u shfaqur me kapele, sërisht janë fotografuar të buzëqeshur tu biseduar me njëri-tjetrin.

Imazhet e çiftit më të përfolur në showbizin shqiptar janë publikuar nga “Paparaci”.

Dy ditë më parë moderatorja u vu në qendër të vëmendjes me një postim në Instagram, ku shihej në makinë duke dëgjuar e kënduar këngë popullore për Vlorën. Siç dihet tashmë ajo dhe Donaldi janë nga Vlora.

Megjithatë, cfarë bëri përshtypje ishte fakti se Bora ishte e shoqëruar nga dikush tjetër në makinë. Kjo u vu re pasi personi në fjalë, i cili kudo në rrjet aludohet se ëshë Donaldi, fishkëllente duke tërhequr vëmendjen e moderatores.