“NUK KA ASGJË TË KEQE…”/ Arjola ia thot troç Donaldit: Edhe unë prej Borës të kam njohur – AlpeGossip
“NUK KA ASGJË TË KEQE…”/ Arjola ia thot troç Donaldit: Edhe unë prej Borës të kam njohur

“NUK KA ASGJË TË KEQE…”/ Arjola ia thot troç Donaldit: Edhe unë prej Borës të kam njohur

Mbrëmja e djeshme në “Big Brother VIP Albania” ishte mjaft dinamike, kryesisht për shkak të debatit të ashpër midis Einxhel dhe Donaldit.

Gjatë konfliktit të tyre, u thanë fjalë të rënda ku u përmendën hatërmbetjet e kaluara, gjë që nisi në momentin që Einxhel ishte shprehur në dhomën e rrëfimit se Donaldi dhë vëllai i tij “u bënë të famshëm prej të dashurave të tyre”.

Ndërkohë, debate agravoi duke nisur të përmenden pagesa dhe mungesë korrektësie në punë gjatë bashkëpunimit që dyshja ka patur.

Duket se Donaldi e përjetoi shumë këtë situatë, teksa gjatë darkës pas spektaklit ka qenë mjaft i heshur.

Megjithatë, ai pati një diskutim me Arjolën ku kjo e fundit i tha që mos ta marrë aq keq atë që i tha Enxhel,

“Fundja edhe unë prej Borës të kam njohur, nga portalet. Nuk ka asgjë të keqe të bëhesh i famshëm nga njeriu yt i zemrës’, -tha ajo.

Nga ana tjetër, Donaldi i shpjegoi që ka sakrifikuar duke punuar shumë. Ai tha se ka qenë në shtëpi me qera dhe e kanë përzënë nga shtëpia se nuk kishte mundësi të paguante dot qeranë.

“Kam qenë me valixhe në dorë ndërkohë që bëja skeçe në skenë.”-rrëfeu ai.