Marina Vjollca SHTATZËNË?! Ky detaj na i shtoi dyshimet në maksimum… (FOTO) – AlpeGossip
Marina Vjollca SHTATZËNË?! Ky detaj na i shtoi dyshimet në maksimum… (FOTO)

Marina Vjollca SHTATZËNË?! Ky detaj na i shtoi dyshimet në maksimum… (FOTO)

Ka disa kohë që përflitet se Marina Vjollca është shtatzënë dhe kjo për faktin se postimet e saj në Instagram në lidhje me format trupore janë shumë të kujdesshme.

Thashethemet sa vjen edhe shtohen ndërsa një detaj i vogël na bën të dyshojmë edhe më shumë.

Ka qenë vetë moderatorja seksi e cila ka postuar një foto në Instagram, teksa shfaqet duke u ushqyer ndërsa si përshkrim të fotos shkruan: “Te ngrejë duart kush e ka mendjen si unë tërë kohën tek ushqimi”.

Të jetë neps shtatzënie ky vallë apo thjesht kemi të bëjmë me momente kur të kap oreksi i tepërt?

Koha do të na e tregojë të vërtetën e madhe nëse bukuroshja do të bëhet me një beb.