ME QIRINJ DHE VERË/ Në një darkë romantike në shtëpinë e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj ndan momente (FOTO) – AlpeGossip
ME QIRINJ DHE VERË/ Në një darkë romantike në shtëpinë e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj ndan momente (FOTO)

ME QIRINJ DHE VERË/ Në një darkë romantike në shtëpinë e Arbana Osmanit, Eduart Grishaj ndan momente (FOTO)

Prej kohësh përfliten për një romancë. Detaje të shumta kanë treguar se ata janë bashkë, pavarësisht se asnjëri prej tyre nuk e ka pranuar publikisht. Vetëm pak kohë më parë Arbana dhe Eduarti ishin me pushime në Barcelonë dhe ndanë foto pranë njëri-tjetrit.

Por, siç e dimë pasionin e moderatores për gatimin dhe specialitetin e saj për sushit. Në një tavolinë të shtruar me qirinj, ushqim aziatik dhe verë Eduart Grishaj ka postuar foton nga darka romantike.

“Sushit më të mira që kam provuar ndonjëher”- shkruan regjisori përbri fotos romantike shoqëruar me një emoji zemre.

Fotoja e publikuar nga Eduart Grishaj.

Të njëjtin ushqim e ka ndarë dhe Arbana Osmani në profilin e saj në rrjete sociale, dhe nuk ka dyshime që çifti e shijuan darkën bashkë.