REAGIMI I TIJ U BË VIRAL PASI MEGI KALOI NË GJYSMËFINALE/ Kledi Kadiu: Kisha në mend dy persona… – AlpeGossip
REAGIMI I TIJ U BË VIRAL PASI MEGI KALOI NË GJYSMËFINALE/ Kledi Kadiu: Kisha në mend dy persona…

REAGIMI I TIJ U BË VIRAL PASI MEGI KALOI NË GJYSMËFINALE/ Kledi Kadiu: Kisha në mend dy persona…

Kledi Kadiu dhe Megi Pojani kanë patur një diskutim së bashku mbrëmjen e djeshme në “Dancing With The Stars”. E gjitha nisi pas një reagimi të papritur të balerinit të njohur shqiptar, pasi Megi u zgjodh për të shkuar në gjysmëfinale me votat e publikut.

Mirëpo, mbrëmë Kledi u sqarua dhe pati një prononcim, ku u shpreh: