ÇFARË PO FSHEH ATY? Marina Vjollca poston videon me bikini, por të gjithëve na mbetën sytë tek… (FOTO) – AlpeGossip
ÇFARË PO FSHEH ATY? Marina Vjollca poston videon me bikini, por të gjithëve na mbetën sytë tek… (FOTO)

ÇFARË PO FSHEH ATY? Marina Vjollca poston videon me bikini, por të gjithëve na mbetën sytë tek… (FOTO)

Marina gjithmonë përpiqet që “asetet” e saj t’i mbulojë me sa më shumë emoji, edhe kur pozon me bikini.

Nuk e dime nëse moderatorja e ka kompleks këtë pjesë, apo thjesht nuk dëshiron të ekspozojë shumë trupin e saj në fotot që ndan me ndjekësit e saj në Instagram, por në videon më të fundit të saj në Instagram nuk kishim si të mos e vinim re këtë tendencë.

Duke u relaksuar në pishinën e resortit ku ajo po kalon momentalisht pushimet, moderatorja ka filmuar veten e shtrirë në shezllon e më pas ambientin rreth e rrotull.

Dhe sigurisht sytë na shkuan menjëherë tek figurat e diamanteve të cilat Marina i kishte zgjedhur për të mbuluar gjoksin.