“KU I KE C*CAT?” Moderatorja e njohur nuk “ia përton” ndjekëses dhe debaton keq me të: Aty ku… – AlpeGossip
“KU I KE C*CAT?” Moderatorja e njohur nuk “ia përton” ndjekëses dhe debaton keq me të: Aty ku…

“KU I KE C*CAT?” Moderatorja e njohur nuk “ia përton” ndjekëses dhe debaton keq me të: Aty ku…

Kemi parë që moderatorja Aulona Musta kapet shpesh me fansat nëpër komente në rrjetet sociale.

Edhe së fundmi ajo është zënë me një ndjekëse, e cila e ka kritikuar për gjoksin, teksa e pyet ‘ku i ke c*cat?’

‘I harrova aty ku ke harruar edhe ti trurin!’ i është përgjigjur e nervozuar moderatorja, ndërsa komentuesja nuk është ndalur me kaq.

‘Na na une bera pyetje sepse duket qe nuk ke fare domethene eshte e dukshme dhe nuk do ndonje filozofi per ta zbuluar kete … ndersa ti nuk e di a rri truri im aty apo jo kshuqe delete and reply pak me ndryshe’, i shkruan sërish ndjekësja, por Aulona ka preferuar të mos përgjigjet më.