HAJDE VIDEOKLIP HAJDE! Enca bën namin me këngën e re dhe femra të… – AlpeGossip
HAJDE VIDEOKLIP HAJDE! Enca bën namin me këngën e re dhe femra të…

HAJDE VIDEOKLIP HAJDE! Enca bën namin me këngën e re dhe femra të…

Prej disa ditësh Enca kishte njoftuar se po vjen me videoklip të ri dhe fansat po e prisnin me padurim. Mesa duket kënga dhe videoklipi janë gati pasi këngëtarja ka publikuar sot disa pjesë nga klipi duke njoftuar edhe datën e publikimit.

Enca bën të ditur se kënga e re do publikohet të premten dhe në videon e postuar shfaqen disa pamje nga klipi që do bëjnë namin.

Kënga mban titullin “Xheloz” dhe pritet të jetë hiti i verës.