DITËLINDJET E 28 MARSIT/ Kush feston sot. Nga LADY GAGA e deri te… – AlpeGossip
DITËLINDJET E 28 MARSIT/ Kush feston sot. Nga LADY GAGA e deri te…

DITËLINDJET E 28 MARSIT/ Kush feston sot. Nga LADY GAGA e deri te…

Data shënon 28 mars dhe AlpeNews.al ju sjell disa nga njerëzit më të rëndësishëm që sot festojnë ditëlindjet e tyre.

Më poshtë lista e plotë:

Annie Wersching 41 vjeç (Aktore)

Julia O’Hara Stiles 37 vjeç (Aktore)

Vincent Anthony Vaughn 48 vjeç (Produksent)

Orla Brady 57 vjeç (Aktore)

Laura Harrier 28 vjeç  (Aktore)

Nick Fros 46 vjeç   (Aktor)

Lady Gaga 32 vjeç (Këngëtare)

Ryan Elise Simpkins 20 vjeç  (Aktore)

Reba Nell McEntire 72 vjeç  (Aktore)

Dianne Wiest  80 vjeç (Aktore)