NË NJË DASHURI TË KOMPLIKUAR/ Kejvina Kthella qan hallet me ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
NË NJË DASHURI TË KOMPLIKUAR/ Kejvina Kthella qan hallet me ndjekësit (FOTO)

NË NJË DASHURI TË KOMPLIKUAR/ Kejvina Kthella qan hallet me ndjekësit (FOTO)

Ish-velina e njohur e “Xing me Ermalin”, Kejvina Kthella, numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram dhe çdo lajm prej saj përbën interes të madh për publikun.

Së fundmi, ajo ka zhvilluar një mini-intervistë me ndjekësit, ku dhe ka ndarë publikisht problemin e saj të madh.

Kejvina ka rrëfyer se ndodhet mes një zgjedhjeje të vështirë, pasi nuk vendos dot se në cilin vend është më mirë të jetojë, në Shqipëri apo në Itali, pasi i dashuron të dy shtetet.

“Më mirë në Itali apo më mirë në Shqipëri.”- e pyet ndjekësi të cilit Kejvina ia kthen:

“S’di. Kur vij në Itali më mungon Shqipëria. Kur jam në Shqipëri më mungon Italia. Dashuri e komplikuar.”- shkruan velina në Instastory.