GJIKO FLET PA FILTRA! Suprizon me detajet, tregon për sherret me Elitën dhe të dashurën e parë – AlpeGossip
GJIKO FLET PA FILTRA! Suprizon me detajet, tregon për sherret me Elitën dhe të dashurën e parë

GJIKO FLET PA FILTRA! Suprizon me detajet, tregon për sherret me Elitën dhe të dashurën e parë

Reperi Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi janë padyshim çifti më i klikuar në shoëbiz, që po shijojnë dashurinë e tyre sëbashku me vogëlushin, Zëri.

Dhe Gjiko me Elitën si çdo çift tjetër kanë “sherre” në familje që më së shumti iu shkaktohen nga intervistat është shprehur reperi për emisionin “NIN”.

I pyetur nga moderatori se për çfarë zihen më shumë, Gjiko është shprehur: “Ja për kështu, cfarë do flas nëpër intervista”.

Gjithashtu reperi nuk ka nguruar të surprizojë të gjithë duke u shprehur se e dashura e tij e parë është nëna e fëmijës së tij, moderatorja Elita Rudi.