ENCA ÇMEND FANSAT/ Këngëtarja gjuan të pasmet dhe bënë TWERK në skenë (VIDEO) – AlpeGossip
ENCA ÇMEND FANSAT/ Këngëtarja gjuan të pasmet dhe bënë TWERK në skenë (VIDEO)

ENCA ÇMEND FANSAT/ Këngëtarja gjuan të pasmet dhe bënë TWERK në skenë (VIDEO)

Enca është një ndër këngëtaret e cila diskutohet gjithmonë në media për fizikun e saj fotot e nxehta që publikon.

Ajo është shumë aktive në rrjetin social Instagram duke postuar foto dhe video provokuese, ku nxjerr në planë t♪7 parë gjoksin ose të pasmet.

Enca ka ndarë një video në story ku bën “twerk” në mes të skenës, më pas ajo gjuan të pasmet e saja duke çmendur fansat që ishin të pranishëm.