Skandal: Modelja shtatzënë, publikohet video e burrit duke e tradhtuar (VIDEO) – AlpeGossip
Skandal: Modelja shtatzënë, publikohet video e burrit duke e tradhtuar (VIDEO)

Skandal: Modelja shtatzënë, publikohet video e burrit duke e tradhtuar (VIDEO)

Moderatorja e “Kocktails with Khloé”, modelja, biznesmenia Khloe Kardashian siç dihet është në pritje të fëmijës së saj të parë me basketbollistin Tristan Thompson.

E teksa çifti dukej i lumtur në fotot e tyre të postuara në Instagram, një skandal tradhtie po bën bujë sot në media.

“TMZ” ka publikuar një video ku shihet Tristan duke u puthur dhe përkëdhelur me dy vajza në një club.

Video është bërë më 7 tetor, kur Khloe ishte 3 muaj shtatzënë. Por jo vetëm kaq. Sipas “TMZ” Tristan është takuar së fundmi në një hotel me njërën nga vajzat.