Ju pëlqen stili i Albano Bogdos? Artisti sapo na tregoi kush e frymëzon (FOTO) – AlpeGossip
Ju pëlqen stili i Albano Bogdos? Artisti sapo na tregoi kush e frymëzon (FOTO)

Ju pëlqen stili i Albano Bogdos? Artisti sapo na tregoi kush e frymëzon (FOTO)

Aktori i humorit të ‘Apartamenti 2XL’ që në fillimiet e tij ka spikatur jo vetëm për humorin e veçantë, por edhe për ‘look’-un e tij. Me flokët e tij kaçurrela Albano ka tërhequr gjithmonë vëmendje. Por mesa duket për pamjen e tij, aktori frymëzohet nga një artist shumë i njohur në mbarë botën. Albano ka postuar ditën e sotme një fotografi në të cilën shihet se ka veshur një buzë, ku është e stampuar fotografia e këngëtarit amerikan, Bob Dylan kur ka qenë në moshë të re.

“Në çdo gjë timen ka një version të Bob Dylan”, – ka shkruar Albano. E në fakt në fotografi vihet re se aktori ka një ngjashmëri shumë të madhe me këngëtarin e njohur, sepse të dy kanë pothuajse të njëjtin model flokësh. Por jo vetëm kaq, por Albano ka dhë një pasion të madh për këndimin dhe me siguri Bob Dylan duhet të jetë një ndër këngëtarët e tij më të preferuar. /revistawho.com