VAJZA VËMENDJE! Lori Hoxha sapo ju tregoi një nga sekretet e të dukurit bukur gjatë verës (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA VËMENDJE! Lori Hoxha sapo ju tregoi një nga sekretet e të dukurit bukur gjatë verës (FOTO)

VAJZA VËMENDJE! Lori Hoxha sapo ju tregoi një nga sekretet e të dukurit bukur gjatë verës (FOTO)

Me rritjen e temperaturave të gjithë hoqëm veshjet e trasha për t’ja lënë vendin atyre më të lehta dhe plot ngjyra. Vera po afron dhe të gjithë pak nga pak do vishemi me të shkurtra por edhe me sandale të cilat kërkojnë t’i kushtojmë më tepër vëmendje detajeve për të qenë sa më bukur në syrin e të tjerëve.

Gjatë stinë së pranverës dhe verës vajzat mundohen të përzgjedhin ngjyra natyrale, të forta apo edhe të errëta për thonjtë e tyre, ndërsa shumë të tjera mund të jenë në dilemë. Lori Hoxha mund të jetë një model shumë i mirë për t’ju frymëzuar mbi ngjyrën sesi do i mbani thonjtë gjatë këtij muaji apo në muajt në vazhdim.

Lori ka publikuar në “Snapchat” një foto ku duket se ka preferuar një ngjyrë të fortë dhe me shkëlqim që duket edhe më bukur kur lëkura është e nxirë.