NUK E KISHIM MENDUAR/ Ja se si do t’i kategorizoj njerëzit Enca tani - AlpeGossip
NUK E KISHIM MENDUAR/ Ja se si do t’i kategorizoj njerëzit Enca tani

NUK E KISHIM MENDUAR/ Ja se si do t’i kategorizoj njerëzit Enca tani

Para tre ditësh, Enca festoi ditëlindjen dhe këngëtarja mbushi plot 24 vjet.

Urime të shumta përfunduan në adresën e saj, nga familjarë, miq, kolegë e ndjekës.

Ajo ndau pak kohë sot, për të falënderuar të gjithë që morën kohën t’i urojnë asaj diëlindjen dhe që kjo ditë të ishte e veçantë.

“Faleminderit të gjithëve për urime e ditëlindjes. Në dit të tilla kujtohemi se sa shumë njerëz na duan dhe kujtojnë. Ju dua cum.” – shkroi ajo në një postim në Instastory.

Ky shkrim pastaj u pasua edhe me një tjetër ku shkruan, “ Unë totalisht do kategorizoj njerëzit sipas urimeve të ditëlindjeve që më bënë.” – natyrisht kjo kishte natyrë humori! /Prive.al