NJË DJAL ROMANTIK SI LUMI B/ Surprizon bashkëshorten me urimin e veçantë për ditëlindje (FOTO) – AlpeGossip
NJË DJAL ROMANTIK SI LUMI B/ Surprizon bashkëshorten me urimin e veçantë për ditëlindje (FOTO)

NJË DJAL ROMANTIK SI LUMI B/ Surprizon bashkëshorten me urimin e veçantë për ditëlindje (FOTO)

eperi i njohur kosovar, Lumi B nuk i ka kursyer asnjëherë urimet e ndjera dhe dedikimet për partneren e tij. Edhe mbrëmjen e sotme ai ka zgjedhur ta urojë publikisht në ditën e saj të lindjes.

“Urime ditlindjen mami edhe gruja ma e mire n’bote, love u ❤️”, ka shkruar Lumi krah fotos ku shfaqet me partneren e tij, të dy të qeshur.

Reperi nuk ka zbuluar dhuratën që i ka bërë bashkëshortes, por me siguri ai është kujdesur ta surprizojë ditën e sotme. Kujtojmë se pak javë më parë, Lumi hyri në shtëpinë e tij të re, pamjen e të cilës na i tregoi miku i tij, Ermal Fejzullahu me një video ku e uronte për banesën e re.