“UNË JAM 100 PËRQIND NATYRALE”/ “Plas” sherri mes konkurenteve të “Miss Bumbum” (FOTO) – AlpeGossip
“UNË JAM 100 PËRQIND NATYRALE”/ “Plas” sherri mes konkurenteve të “Miss Bumbum” (FOTO)

“UNË JAM 100 PËRQIND NATYRALE”/ “Plas” sherri mes konkurenteve të “Miss Bumbum” (FOTO)

Skena kaotike u shënuan në edicionin e fundit të garës së Miss Bumbum të Brazilit, pasi një humbëse e lënduar shqeu shiritin e fitueses. 

Ellen Santana, 31 vjeçe, mori çmimi i parë në ceremoninë e klubit Eazy në São Paulo. 

Por kjo nuk i ka pëlqyer Aline Uva, 27 vjeç, e cila papritmas vrapoi në skenë dhe rrëmbeu fjongon nga fituesja. 

Këtë gjë ajo e bëri  pasi pretendonte se ishte e vetmja garuese që nuk kishte bërë operacione, pra ishte “100% natyrale”.   

Por falë ndërhyrjes së stafit situata u qetësua.