“TËRBOHET INSTAGRAMI”/ Vajza e ish-deputetes poston FOTO provokuese – AlpeGossip
“TËRBOHET INSTAGRAMI”/ Vajza e ish-deputetes poston FOTO provokuese

“TËRBOHET INSTAGRAMI”/ Vajza e ish-deputetes poston FOTO provokuese

Vajza e ish deputetes demokrate, Albina Deda ka ndezur zjarrin në rrjetet sociale.

Modelja Ada Deda ka provokuar me pozat e saj të ndara për fansat në rrjetet sociale.

Ajo është duke pushuar dhe ndërkohë ka publikuar këto foto që nxjerrin në pah linjat e saj perfekte.

Postimet e bukuroshes shqiptare janë shoqëruar me komente nga admiruesit e saj.