Françeska Jaçe ”çmend” plazhet e Greqisë! Pa reçipeta, me thithkat që i duken dhe me dorën te “ZOGU” ajo… (FOTO) – AlpeGossip
Françeska Jaçe ”çmend” plazhet e Greqisë! Pa reçipeta, me thithkat që i duken dhe me dorën te “ZOGU” ajo… (FOTO)

Françeska Jaçe ”çmend” plazhet e Greqisë! Pa reçipeta, me thithkat që i duken dhe me dorën te “ZOGU” ajo… (FOTO)

Françeska Jaçe është një ndër vajzat më seksi në shoëbizin shqiptar, asetet e saj janë komentuar gjerësisht dhe shkak për këtë janë bërë fotot “hot” që ajo poston në rrjetet sociale. E kemi të vështirë të gjejmë një foto të Françeskës ku nuk ka “doza” sensualiteti pasi postimet e saj në rrjetet sociale janë njëri më provokativ se tjetri.

Të njejtën gjë ka bërë ditën e sotme teksa ka publikuar një foto nga Mykonos i Greqisë. Françeska shfaqet me një fustan tipik veror, pa reçipeta ku i shihen thithkat, ndërkohë që mban dorën në pjesën e kofshëve pranë pjesës intime, ish-banorja e Big Brother ka tërhequr sërish vëmendjen.