MË TË DASURUAR SE ASNJËHERË MË PARË/ Eros i dhuron puthjet e ëmbla Oriolës dhe ajo na i tregon me këto FOTO – AlpeGossip
MË TË DASURUAR SE ASNJËHERË MË PARË/ Eros i dhuron puthjet e ëmbla Oriolës dhe ajo na i tregon me këto FOTO

MË TË DASURUAR SE ASNJËHERË MË PARË/ Eros i dhuron puthjet e ëmbla Oriolës dhe ajo na i tregon me këto FOTO

Dyshja më e komentuar e showbiz-it shqiptar, Oriola Marashi dhe Eros Grezda, tashmë dalin hapur në sytë e publikut dhe nuk e fshehin aspak dashurinë e tyre.

Lidhja e çiftit është forcuar shumë dhe lart e poshtë thuhet se ata do t’i japin fund beqarisë shumë shpejt.

Tashmë, në rrjete sociale nuk mungojnë pozat e bukura me njëri-tjetrin, teksa jeta e tyre përbën kuriozitet të madh për publikun.

Për kënaqësinë e tyre dhe të fansave, Oriola dhe Erosi publikojnë foto e video së bashku të cilat bëjnë xhiron e rrjetit, ashtu siç ka bërë edhe video e fundit e modeles.

Pasi ndau me ndjekësit një story me Erosin në makinë, në story-n tjetër futbollisti u shfaq duke i dhuruar një puthje të ëmbël partneres dhe na e sheqerosi ditën.

Nga dita në ditë presim diçka më të madhe prej dyshes, psh. një kurorëzim të dashurisë së tyre