“I KEMI PROVUAR TË GJITHA…”/ Klea Huta tregon “problemin” dhe ja çfarë i punon që tani vogëlushi (FOTO) – AlpeGossip
“I KEMI PROVUAR TË GJITHA…”/ Klea Huta tregon “problemin” dhe ja çfarë i punon që tani vogëlushi (FOTO)

“I KEMI PROVUAR TË GJITHA…”/ Klea Huta tregon “problemin” dhe ja çfarë i punon që tani vogëlushi (FOTO)

Në fillim të muajit qershor, Klea Huta dhe Elgit Doda mirëpritën në familje bebushin e tyre të parë, Kridin.

Tashmë, ata janë të “çmendur” pas djalit dhe Klea ka treguar shpesh se s’ka emocion më të bukur se të bërit nënë.

Mirëpo, me emocionet e bukura vjen paketë edhe lodhja, ndërsa Klea na ka treguar së fundmi ç’heq për të vënë në gjumë djalin e saj.

Mesa duket Kridi i ka disa teka dhe nuk e zë gjumi pa zhurma, ndërsa moderatorja e ka gjetur zgjidhjen!

Ajo i ndez tharësen e flokëve, ndërsa tregon edhe “arsenalin” që përdor për të vënë në gjumë bebushin.

“Kush është mastrosleep-i juaj mama? Ndërkohë, pas atij çasti sublim, në backstage kemi dhe arsenalin që shumë shpejt them se do bëjë pauuuu.

I kemi provuar të gjithaaa zhurmat e Youtube dhe s’kemi lënë app pa marrë mama. Po si përfundim kemi qejf zhurmat live. Mezii e vemë.”- ka rrëfyer Klea.

Kush është vetë mama, duhet ta kuptojë më mirë!